SERWIS KLIENTA // REGULAMIN

*REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO VALIUMONE.COM

V.    Niniejszy regulamin stosuje się do zawierania umów internetowej sprzedaży towarów oferowanych przez Invest Karol Maj za pośrednictwem Sklepu Internetowego valiumone.com

                                                                  

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 

V.    Właścicielem oraz administratorem sklepu internetowego valiumone.com jest: 

Invest Karol Maj z siedzibą 20-625 Lublin ul. Leonarda 1B, nr NIP 7123048077, REGON: 362436688. 

V.    Klientem sklepu valiumone.com (Kupującym) może zostać osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna, o której mowa w art. 331  Kodeksu cywilnego, posiadająca zdolność do czynności prawnych. Klientem może zostać również podmiot mający miejsce zamieszkania lub siedzibę w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej. Konsumentem jest osoba fizyczna dokonująca czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową, 

V.    Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu i wyrażeniem woli zawarcia umowy. 

 

2.. Jakie są warunki wysyłki i dostawy towaru?

V.  Wszelkie koszty dostawy, wymiany oraz zwroty pokrywa kupujący.

V.  Akceptujemy płatność przelewem bezpośrednio na konto firmy, oraz przez PRZELEWY24

V.  Akceptujemy także płatność PayPal

V.  Wszystkie przesyłki krajowe wysyłane są Pocztą Polską
Wszystkie przesyłki zagraniczne wysyłane są Pocztą Polską

V.  Możliwa jest międzynarodowa wysyłka. Więcej informacji na życzenie.

Odbiór osobisty oraz zakupy możliwe w Sklepie SMOKING ONE przy  ul.  Jana Hryniewicza 12 w Świdniku, lub w Lublinie po wcześniejszym skontaktowaniu się z nami mailowo.

 

3. Ile mam czasu na wpłate?

Na wpłate czekamy 4 dni roboczych

 

4 Co się dzieje z moim zamówieniem jeśli nie wpłacę?

Zostaje ono anulowane a zakupiona rzecz z powrotem trafia do sklepu VALIUMONE.COM

 

5. Czy mogę wymienić swoje zamówienie? Zamówiłem zły rozmiar, towar jest uszkodzony.

V.  Oczywiście! Upewnij się, że zamawiasz odpowiedni rozmiar sprawdzając tabele wymiarów znajdującą się w każdym opisie produktu.

V.  Każdy towar VALIUM pakowany jest indywidualnie i sprawdzany zanim zostanie wysłany. Gwarantuje to wysoką jakość produktu i bezpieczny transport.

V.  Istnieje możliwość wymiany zakupionego towaru na inny. W tym celu należy zgłosić takie żądanie e-mailem przed odesłaniem towaru. Po otrzymaniu powiadomienia skontaktujemy się z Tobą celem uzgodnienia szczegółów wymiany. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania.

V.  Wszystkie wymiany będą możliwe w ciągu 14 dni od daty dostawy.

V.  Na oddanie pieniędzy sklep ma 14 dni od momentu otrzymania decyzji konsumenta o odstąpieniu od umowy, tylko wted gdy towar nie zgadza się z opisem, zdjęciem na stronie sklepu lub jest uszkodzony.

V.  Wszystkie koszty dostaw pokrywa kupujący.

 

6. Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Bardzo chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Skorzystaj z informacji kontaktowych podanych na naszej stronie w zakładce kontakt.

 

V!

Valium One